yervarmi.com - Hakkımızda

Kurumsal üyelik sistemimizle tesisinizin daha detaylı olarak görünmesini sağlayabilir, pazarlama ve satış anlamında size yardımcı olacak birçok fonksiyonlardan yararlanabilirsiniz.

yervarmi.com - Kurumsal üyelik ile tesisinize doğrudan iletişim
Tesisinize Doğrudan İletişim

Kullanıcılarının tüm cihazlardan (mobil, pad, desktop) tesisinize kolaylıkla iletişimini sağlamak amacıyla otel telefon numarası, web sitesi URL’si, otel fiyatları URL’si, otel paket ve fırsatları URL’si gibi bilgileri tesis detayları sayfamızda sunabilirsiniz.

yervarmi.com - Kurumsal üyelik ile oteliniz için fırsatlar belirleyin, duyurular yayınlayın
Fırsat ve Duyurular

Tesisinizi ön plana çıkarmak ve satışlarınızı artırmak için Fırsat ve Duyurular fonksiyonlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fırsat Yayını – Erken Rezervasyon, Özel İndirimler, Özel Paketler, Çok Kal Az Öde fırsatları gibi aklınıza gelebilecek tüm promosyonlarınızı yayınlayabilir, potansiyel müşterilerinize daha ilgi çekici olabilirsiniz.

Duyuru Yayını – Tesisinizdeki bir yeniliği, restoranınızdaki bir programı, herhangi bir aktiviteyi veya bir etkinliği duyurabilir, ziyaretçilerin tesisinize gelme isteklerini artırabilirsiniz.

yervarmi.com - Kurumsal üyelik ile otel web sitesi fiyatlarınıza ulaşım imkanı
Otel Websitesi Fiyatlarınız

Otelinizin satışını yapan satış kanallarına verdiğiniz komisyonları düşündüğünüzde, otel web sitesi üzerinden satış yapmanın dünyanın en düşük maliyetli satış şekli olduğunu hemen anlarsınız. Peki bir online rezervasyon sistemine sahip olsanız bile potansiyel müşterileri nasıl sitenize çekebilirsiniz? yervarmi.com üzerinde diğer satış kanallarının yanında otel web sitesi fiyatlarınızı da gösterebilir, ziyaretçilerin direkt otelinizle işlem yapmasını sağlayabilirsiniz, hem de çok düşük maliyetlerle.

Eğer siz de aşağıdaki online rezervasyon sistemlerinden birisini kullanıyorsanız hemen fiyat yayınlama fonksiyonlarımızdan yararlanabilirsiniz. Eğer herhangi bir online rezervasyon sistemi kullanmıyorsanız lütfen destek için bizlere otel@yervarmi.com adresinden ulaşınız.

yervarmi.com - myfidelio.com yervarmi.com - channelrez yervarmi.com

yervarmi.com - Kurumsal üyelik ile üst seviyede görünürlük
Üst Seviyede Görünürlük

Kurumsal üyelerimiz tesis sıralamalarında daha üst seviyede görünürlüğe sahiptir. Tesis özelliklerine göre zaman zaman site içerisinde düzenlenecek özel bölümlerde ve editör tavsiye listelerinde de yer almaktadır. Ayrıca fırsat ve duyuru fonksiyonlarını kullanmaları durumunda sitemizdeki fırsatlar bölümünde görüntülenmektedirler.

yervarmi.com - Kurumsal üyelik ile tesis konseptleri arasında en iyiler ayrımı

Kurumsal Üyelik Paket Fiyatlarını Görmek İçin Lütfen Tıklayınız


LIGHT PRO
DOĞRUDAN İLETİŞİM
Adres Bilgisi
E-posta
Telefon Numarası
Web sitesi URL'si
Otel Fiyatları URL'si
Otel Promosyonları URL'si


FIRSAT VE DUYURULAR
Fırsat Yayını 1 Adet 7 Adet
Duyuru Yayını 1 Adet 7 Adet


DİĞER FONKSİYONLAR
Üst Seviyede Görünürlük
Site İçi Önermeler
PAKET ÜCRETLERİ LIGHT PRO
1-100 ODA Yıllık Ücretsiz 500 TL
101-200 ODA Yıllık Ücretsiz 1000 TL
200+ ODA Yıllık Ücretsiz 1500 TL

Üye ol Üye ol
* Light üyelik ilk 3 ay ücretsizdir.
** Fiyatlara KDV dahil değildir.
Tesisinizi sistemimizde daha ön plana çıkartmak için size sunduğumuz çözümlerden yaralanabilirsiniz.

yervarmi.com - Kurumsal üyelik ile tesisinize doğrudan iletişim
Arama Sonucu Sponsorluğu

Tesisinizi bulunduğunuz şehrin arama sonuçlarında en üst sırada gösterebilirsiniz. Bunun için istediğiniz şehirin sponsoru olmanız yeterlidir. Arama yapılan şehirin semtlerine göre sponsorluk bedeli farklılık göstermektedir. Sponsorluk bedelleri ve müsaitliği için lütfen aşağıdan istediğiniz şehri ve semti seçiniz.

yervarmi.com - Kurumsal üyelik ile oteliniz için fırsatlar belirleyin, duyurular yayınlayın
Banner Reklam

Sitemizde yer alan banner alanlarında reklam verebilirsiniz. Banner alanları ve ölçüleri aşağıdaki gibidir. Lütfen fiyat bilgisi ve rezervasyon için reklam@yervarmi.com adresine başvurunuz.